Z Archiwum X - The X Files (1993) – 11×02

Zobacz jak oglądać
Aby obejrzeć wybierz język i link z poniższej tabeli oraz wyłącz adblock. Nie widzisz polskich napisów podczas oglądania? W prawym dolnym rogu wybierz CC - powinny się pojawić.

Obowiązkowy film dla wszystkich miłośników seriali i istna kopalnia motywów, które na stałe weszły do kanonu kultury popularnej. Fox Mulder i Dana Scully to dwoje agentów, pracujących w jednej z komórek Federalnego Biura Śledczego, wyspecjalizowanej w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw – czyli tytułowego „Archiwum X”. Połączenie punktu widzenia przejętego swoją misją Muldera i sceptycznej, racjonalnej agentki Scully prowadzi do zaskakujących wniosków... Zarówno dla Davida Duchovny'ego (Agent Fox Mulder), jak i Gillian Anderson (Agentka Dana Scully) role w serialu okazały się przepustkami do międzynarodowej sławy. Nie sposób pomylić z niczym także muzyki – zwłaszcza charakterystycznego tematu, rozbrzmiewającego w czołówce filmu. „Z Archiwum X” to klasyk, który po prostu trzeba znać.
TVlinks.pl jest darmowym, prywatnym katalogiem, w którym wszelkie linki/kody ember są odnośnikami do zewnętrznych stron. Linki w serwisie dodawane są przez członków strony, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Copyright © 2017 TVlinks.pl - seriale